Časovo obmedzená ponuka

0 d:0 h:0 m:0 s
Bežná cena 47€. Dnešná cena 7€

JEDNORÁZOVÁ PLATBA = DOŽIVOTNÉ POUŽITIE

+ Tréningový program Fitliner, na mesiac ZADARMO

Ukážka, prvého dňa z nového jedálnička 5+2:

Kontaktné Informácie

Billing address

Súhlasím
Zatvoriť

BONUSOVÁ PONUKA k objednávke

Pridaj si k objednávke Tréningový Plán v dvoch variantách. Samostatne si ho môžeš kúpiť aj neskôr za 49€, alebo k tejto objednávke len za 4€
Tréningový plán v dvoch variantách (na doma + do Fitka), Len k Jedálničku so 66% ZĽAVOU. Jedálniček ti pomôže schudnúť, tréning ti pomôže spevniť. Veď čo môže byť krajšie, ako pevné telo. S touto dvojicou, (jedálniček + tréning) dosahujú ľudia svoj cieľ, v priemere 2.3x rýchlejšie. Túto ponuku môžeš využiť, len teraz na tejto stránke.

Platobné údaje

You will not be charged for this purchase, but if you choose to make an optional purchase later, this card info will be used to complete that transaction!

Vaše osobné údaje, spracúvame podľa politiky GDPR.
Používame platobnú bránu Stripe, ktorá sprácúva všetky údaje podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu možnú úroveň, dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore na internete. )

  • Celkom
  • 1xJedalnicek 5+2€7
    -+

Cena spolu EUR


Každá dnešná objednávka Jedálničku,
získa Fitliner® DIÁR v hodnote 12€, ZADARMO
Jedálniček 5+2: 5 dní v týždni dodržuj pravidlá a 2 dni si môžeš dopriať svoje obľúbené jedlá. Máme výsledky -1 až 4kg / mesačne, bez JOJO efektu

Fitliner DIÁR: Diár ktorý si vylepíš na chladničku vedľa Jedálnička pomáha viac ako 3000 ľuďom s dosiahnutím, stanoveného mesačných cieľov.

Affiliate:


ÚŽASTNÉ VÝSLEDKY NAŠÍCH ZÁKAZNÍKOV